Analýza pana Karla

7. března 2009 v 20:32 | Terezička Vrbková |  Aktualitky
Už se asi vážně moc nudím, takže píšu článek o panu Karlovi. Musím to někde ventilovat, protože do pořadu "Na vlastní oči" mě s tím nepustlili a do té České Miss se díky tomu, že má brýle, taky nedostal.

Takže nejdříve to uvedu na pravou míru. Pan Karel je náš nejváženější trenér, ze kterého má respekt i samotná Dáša. A to je co říct, protože ta nemá respekt z nikoho, ani ze mne. Pan Karel k nám byl přidělen z nejdůležitější afgánské soutěže-přeboru krajů. Trénoval mužstvo tamních afgánských partizánů, ale jelikož byli všichni členové družstva, až na pana Karla, postříleni, tak ho museli odvelet jinam. Výběr oddílů byl široký, jmenujme si jenom pár: Tasmánští Somálci, Grónští černoši, Islámští katolíci atd...Nakonec vzal v úvahu jen dva týmy a to Volejbal Tábor a Korejští rozvedení muži. Vybral si první alternativu, protože jak je už jistě ve světě známo, náš tým má vyhlášenou pověst a nejlepší halu, postavenou podle evropských volejbalových měřítek (viz starší článek).

Když nám, reprezentantkám, Dáša oznámila, že budeme mít tu čest být vedeny nejkvalifikovanějším trenérem z Blízkého východu, nemohly jsme z pondělka na úterek ani dospat, jak jsme se na něho těšily. A konečně přišel den D. Všichni jsme se připravovaly již od brzkého rána. Manikúra, pedikúra, mytí vlasů, linky, make-up atd. Na trénink jsme dorazily s hodinovým předstihem a v šatně by se napětí dalo krájet. Jen jsme uslyšely praskání štěrku pod jeho pneumatikami, letěly jsme do tělocvičny, jak smyslů zbavené a když přišel ON, stály jsme již vzorně nastoupené v pozoru. Jeho šarm nás tak oslnil, že nám začaly slzet oči. Byl tak galantní a milý a ani známka po pivním pupku. Naše lýtka se začaly zapalovat, a tak jsme se šly raději rozběhat.

Nyní tedy přejdu k jeho roztodivným tréninkovým technikám. Jeho heslo zní: "pořádně si protáhněte ruce, to stačí, a dejte si dvacet angličáků a aby jste se nenudily, dejte si k tomu dvacet kliků". Po rozcvičce, po které jsme odrovnané na měsíc dopředu, se dostáváme k rozpinkání. Není to jen tak ledajaké rozpinkání, rány o zem jsou podle pana Karla zbytečné (nejspíš se bojí, že našimi dělovkami uděláme díru do podlahy) a smečovat na sebe taky nesmíme, protože má strach, že bychom si mohly ublížit. Program tréninku má pan Karel vymyšlen tak, abychom se v žádném případě nenudily a hlavně, aby nebyl stereotypní. Takže od půl sedmé začínáme smečovat přes síť a za pět minut osm s touto činností plnou změn končíme.

Trénink prokládá hláškami, které se naučil v drsných podmínkách Sibiře. Jeho nejoblíbenějšími jsou: "jseš tam evidentně pozdě!", "OCH", "JOO", "Neodpovídej mi", "Nemávej na mě těma rukama, na mě to neplatí" a "takovejhle volejbal se hraje v Prdlivodech". (Kdo nezažil, nepochopí). V Prdlivodech byl totiž pan Karel v roce 1789 na soustředění a toto místo poznamenalo jeho život natolik, že nám o tom musí každý trénink barvitě vyprávět. Občas své monology podtrhne slovy "do prdele" a "já se poseru".

Pan Karel nezasvětil svůj život jen volejbalu. Jeho povolání nám není známo, protože je to jistě nějaký vysoký post. Od Dáši jsme dostaly jisté indicie, že pracuje ve státní správě a že se živí zabavováním věcí. Z toho jsme automaticky vydedukovaly, že pan Karel je zloděj. Takže startuji diskusi: Čím se asi tak pan Karel živí??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vakalík Vakalík | 11. března 2009 v 16:13 | Reagovat

Mně už asi nezbývá moc života. Nejdřív jsem se koukla na fotky z Milénka a teď tohle. Smrtelná ťafka. To nedám :-D:-D:-D

2 Terezička Vrvková Terezička Vrvková | 14. března 2009 v 22:40 | Reagovat

uz ti nezbyva moc zivota? pamatuj, ze me taky ne, a proto na me musis byt hodna!

3 LucyVlasy LucyVlasy | 25. března 2009 v 22:56 | Reagovat

Hej no to ne :D :D :D

ještě jen dodám že tam padáš jak mokrej ječmen :D

4 Žabomut metr šedesát :D Žabomut metr šedesát :D | 27. března 2009 v 19:23 | Reagovat

skoooooooooč..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama